top of page

Оренда екскаватора

Важка техніка дозволяє повністю замінити ручну працю і вирішити проблеми в багатьох галузях. Залишається тільки вибрати потужну машину на сайті UMBI Укрметбудінвест. Компанія надає в оренду гусеничний екскаватор марки JCB JS220 і CAT 324 для проведення важких будівельних, іригаційних робіт, видобутку сипучих матеріалів відкритим способом. Ми вирішуємо складні завдання за лічені години!

Аренда гусеничного экскаватора umbi.in.ua
аренда экскаватора в полтавской области umbi.in.ua

Гусеничний JCB JS220

Експлуатаційна потужність - 128 кВт

Експлуатаційна маса - 22000 кг

Максимальний об'єм - 1,4 м3

Максимальна глибина копання - 6,5 м

Максимальний виліт стріли - 10,0 м

Гусеничний CATERPILLAR 324D

Експлуатаційна потужність - 124 кВт

Експлуатаційна маса - 26100 кг

Максимальний об'єм - 1,5 м3

Максимальна глибина копання - 6,74 м

Максимальний виліт стріли - 10,05 м

Технічні можливості

Співпраця з відомими фірмами - виробниками важкої техніки дозволило створити автопарк надійних агрегатів. Ми пропонуємо клієнтам послуги спецтехніки (екскаватор, бульдозер, автокран і ін.), Щоб знизити витрати на покупку дорогих машин. Оренда полноповоротного екскаватора забезпечує:

  • Надійність і безпека земельних робіт;

  • Маневреність на складних ділянках;

  • Стійкість екскаватора на гусеничному ходу.

Замовнику надається можливість вибору:

  1. Оренда екскаватора jcb з електронним управлінням, дизельним двигуном потужністю 176 к.с., скельним ковшем об'ємом 1,4 м3, можливістю заміни навісного обладнання;

  2. Оренда екскаватора CAT 324 з 3D-системою управління, електрогідравлічною системою, економним режимом роботи двигуна, зручними датчиками контролю глибини, ухилу, повороту стріли і системою зважування матеріалів в ковші.

Досвідчений водій впорається із сучасною спецтехнікою без проблем. Заплановані роботи будуть проведені у встановлені терміни, завдяки оренді ДжиСиБи екскаватора з ковшем 1,5 м3 або екскаватора CATERPILLAR. Вся бригада отримає премію, а підрядник заощадить час і гроші вже на всіх етапах експлуатації транспорту.

Як оформити договір оренди?

Пошук відповідного екскаватора в оренду в Полтавській області значно затягує початок виконання проекту. Співпраця з нашою компанією має ряд переваг:

  • Наявність технічно справною важкої техніки;

  • Низька вартість послуг;

  • Невеликий авансовий внесок;

  • Швидке оформлення договору оренди екскаватора полноповоротного гусеничного.

Орендована машина готова до експлуатації в житловому будівництві, в кар'єрах, на очищенні каналів, річок і болотистій місцевості. Оренда гусеничного екскаватора більше 20 тонн, ківш якого має велику висоту підйому і обсяг 1,5 м3, дозволяє проводити видобуток сипучих корисних копалин відкритим способом.

Оренда екскаватора гусеничного оформлюється відповідно до вимог погодинно або на тривалий термін (24-60 міс.), Ціна послуги вказана в калькуляторі.

Взяти в оренду спецтехніку може кожен бажаючий, залишивши заявку на сайті компанії UMBI Укрметбудінвест. Є можливість замовити послуги екскаваторів JCB JS220 і CAT 324 на території Полтавської області та в інших регіонах з доставкою транспорту на об'єкт або самостійним виїздом з автопарку.

Транспорт знаходиться на майданчику за адресою:

Україна, Полтавська область, м.Пирятин, вул. Завокзальна, 58

bottom of page